izmir arçelik buzdolabı servisi olarak konusunda uzman ekibimizle izmir’in her noktasında 7 gün 24 saat boyunca hizmetinizdeyiz.

arçelik buzdolabı yetkili servisi değiliz, fakat tüm yetkili servis yeterliliğine sahip personellerimizde hizmet sunmaktayız.

öncelikli olarak beyaz eşya konusunda uzman olduğumuzu belirtmek isteriz.

arçelik klima servisiarçelik kombi servisiarçelik çamaşır makinesi servisiarçelik bulaşık makinesi servisiarçelik buzdolabı servisiarçelik ankastre servisi konu başlıkları ana hizmet alanlarımızdır.

arçelik buzdolabı servisi denildiğinde akla ilk biz gelmekteyiz. bu nedenle tüm uygulamalarımızda 1 yıl garanti veriyoruz.

tüm uygulamalarımızda hem parça hem personellerimizden memnun kalmanız bizim için son derece önemlidir. bu nedenle sürekli yenilik ve eğitimi çok önemsiyoruz.

işimiz sadece arçelik buzdolabı servisi vermekle bitmiyor, servis sonrası yüksek memnuniyet duymanız da bizim birinci önceliğimizi kapsamaktadır.

izmir’de arçelik buzdolabı servis hizmeti almak için telefon numaramızdan bize ulaşabilir yada servis talep formumuzu doldurabilirsiniz.